511 99 00 91 - 7 dni w tygodniu!
centrum@psychoclinic.pl
Agnieszka Dmytrow

Agnieszka Dmytrow

Please specify image url

Agnieszka Dmytrow

Ukończyła studia psychologiczne na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej CBT w Warszawie. Jest członkiem Towarzystwa Terapii Poznawczo – Behawioralnej. Uczestniczyła w wielu kursach i warsztatach psychologicznych, psychoterapeutycznych. Stale doskonali swoje kwalifikacje zawodowe w tym zakresie

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym na Oddziale ogólnopsychiatrycznym i rehabilitacji, gdzie prowadziła terapię  dla pacjentów z rozpoznaniem choroby psychotycznej.

Pracowała w Poradni dla dorosłych Centrum CBT a także w  Fundacji Inigo z dziećmi i młodzieżą.  Posiada wieloletnie doświadczenie w terapii indywidualnej osób dorosłych.

W Centrum Psychologicznym Psychoclinic pracuje z osobami z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, snu, odżywiania i osobowości. W swojej pracy korzysta z technik terapii opartej na uważności MBCT (Mindfulness Based Cognitive Therapy). Zgodnie z zasadami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego podlega stałej superwizji.

Author Info

nextgengroup.admin

No Comments

Comments are closed.